Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik Taşımacılığı

Devlet ve vakıf fark etmeksizin tüm bankalar genel olarak şubelerindeki yoğunluğu azaltmak, tatil günlerinde ve mesai saatleri dışında da hizmet sunabilmek gayesiyle ATM’leri kullanır. Fakat bazı durumlarda bahsi geçen bankamatiklerin başka bir yere taşınması gerekebilir. Böyle anlarda Pelikan Nakliyat daimi bir biçimde bankamatik taşımacılığı hizmeti verecektir.

Her bankanın farklı bir ATM’si yani bankamatiği olur. Bu ATM’lerin kullanımı ise banka müşterilerine açık haldedir. Böylece sıra beklemeden her bir işlem hallolmuş olacaktır. Bankamatiklerin bazı zamanlar çeşitli nedenlerden dolayı taşınmaları gerekebilir. Bazen ise yeni bankamatiklerin kurulması konusunda türlü kararlar alınabilir. Pelikan Nakliyat ise bankaların bankamatiklerini taşımasına dair hizmet verir.

Bankamatik taşımacılığının meşakkatli bir hizmet olması, aslında bu hizmeti her daim uzman bir yerden almanız gerektiğinin en bariz kanıtlarından biri olmuştur. Kalifiye hale gelen bir firma, bankamatik taşımacılığı hizmeti vereceği zaman asla kullanıcıyı zor durumda bırakacak davranışlar sergilemez. Tam aksine olası bir sorunda anında sorun çözücü bir tavır takınır. Bu da her şeyi daha konforlu hale getirir.

Bankamatik Taşımacılığı Öncesi İşlemleri

Pelikan Nakliyat, bankamatik taşımacılığı hizmeti vermeden evvel bankalarla anlaşmaya varır. Gerçekleştirilen anlaşmalarda ise bankamatiğin taşınması esnasındaki güvenliğinden taşıma konumuna varmasına değin birçok ayrıntı görüşülür. ATM’ler parça parça veyahut bütün şeklinde taşınabilen cihazlar olmaktadır. Pelikan Nakliyat firması bankamatiklerin taşınması meselesinde bankamatiğin herhangi bir kısmının hasar görmemesi adına özenli bir çalışma yapmaktadır.

Bankamatiğin yerinden ayrılması konusunda da titiz davranılır; makinenin zarara uğramaması için özel birtakım aletlerden yardım alınır. Bankamatik kısmı yerinden sökülürken alt kısmında bulunan özel makinelerle kesilir. Kesilme işlemi yapılırken bankamatiğin elektrik gücü kesilir ve taşıma personellerinin zarar görmesi tamamen engellenmiş olur. Bunun yanı sıra ATM sökülmesi sırasında elektrik aksamları bozulmasın diye alanında uzman elektrik teknisyenleri görev yapmaktadır.

Bankamatik tek parça formunda taşınamayacak bir halde ise bankamatik taşımacılığı hizmetinin en üst düzey kalitede verilebilmesi için düzgün bir biçimde parçalarına ayrılan ATM bu halde taşınacaktır. Bunun yanı sıra ATM’lerde yer alan klimaların da yeniden kullanıma açılabilmesi bakımından içerisindeki gazın boşaltılması gerekir. Tüm işlemler firma tarafından yapılır. Ürünün monte edilme işlemi gerçekleştirilirken klimanın boşaltılan gaz kısmı yeniden doldurulur. Ek ücret talep edilmez.

Banka Taşımacılığı İşlemleri Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Araca yüklenen bankamatiğin araçta hasar görmesini engellemek adına ambalajlama kısmına dikkat edilir. Bahsi geçen ambalajlama ise genel olarak köpük biçiminde bilinen ve çarpma esnasında zarara uğramayı önleyen birtakım maddeler olmaktadır. Bankamatiklerin elektronik kısımları da titiz bir biçimde ayrı bir alanda paketlenir. Ürünün aracın içerisindeyken devrilmemesi amacıyla araçta yer alan belirli alanlara bağlama işlemi uygulanır. Bankamatik taşımacılığı konusunda buna dikkat edilir.

Pelikan Nakliyat Firması ile Her Şey Yolundadır

Türkiye’nin her bir iline hizmet vermeyi sürdüren Pelikan Nakliyat şirketi sayesinde sorunsuz bir bankamatik taşımacılığı hizmeti almış olursunuz. Taşıma fiyatları ile alakalı olarak da direkt firmayla görüşerek bilgi alabilirsiniz. Çünkü her bir taşımacılık işleminin fiyat dengesi birbirinden farklı olacaktır. Bu da doğal olarak asıl fiyat dengesini doğrudan etkileyen bir durum haline gelecektir.

  • Bankamatik taşımacılığı hizmeti, teknolojik türdeki her bir gelişmeyi ve değişimi yakinen takip etmekte olan Pelikan Nakliyat firması nezdinde tamamen güvenilir bir biçimde verilmektedir. Çağdaş yani çağa ayak uyduran bir firma olduğu için Pelikan Nakliyat sık tercih edilir.
  • Senelerdir devam eden yüksek tecrübesiyle dikkat çeken firma, herkesin bu hizmetten memnun kalması için çalışmalarını her geçen gün daha kaliteli bir forma getirmektedir.
  • Bankamatik taşımacılığı her daim yoğun bir özveri gerektirir. Bu yüzden de alanında uzman hale gelmiş bir firma tarafından bu hizmetin sağlanması son derece büyük bir önem taşır.
  • Bankamatik taşımacılığı hizmetinin mihenk taşını oluşturan bir diğer durum ise ambalajlama yöntemleridir. Eğer ATM tek parça halindeyse öyle usta bir şekilde ambalajlanmalıdır ki taşıma sırasında herhangi bir sorunla karşılaşılmasın.
  • Aksi halde ATM’nin herhangi bir yeri zarar görür ve bu tür zararların maliyeti de sanılandan çok daha fazla olur. O nedenle çok daha temkinli hareket edilmeli ve buna uygun davranılmalıdır. Yapılabilecek en iyi şey her zaman için bu olacaktır.

Pelikan Nakliyat firması, bankamatik taşımacılığı hizmeti konusunda dikkat etmesi gereken her şeyin farkında olduğu için buna uygun bir hizmet prosedürü oluşturmuştur. Genel olarak geniş çaplı bir hizmet konumu olan firma; Türkiye’nin her şehrine sunduğu bankamatik taşımacılığı hizmetiyle uzunca bir süredir adından her yerde sıkça söz ettirmektedir.

Alanında kendini en iyi şekilde kanıtlamış olan personel ekibiyle bilinen şirket, yüksek kalite standartlarını her dönem en üst düzeyde sağlamasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır diyebiliriz. Bu genel başarı, aslında herkesin verilen hizmetten memnun kalmasıyla beraber oluşacaktır. Daima kendini ön plana çıkaran hizmet performansı sayesinde her şey her an yolunda gider.

Hizmet ayrıntıları firmaya ulaşılarak en ufak ayrıntılarına kadar öğrenilebilir. Burada verilen bankamatik taşımacılığı hizmetiyle hem güven dolu hem de oldukça kaliteli bir hizmet alınmış olur. İşlevsel yönlü bir hizmet alırken içiniz rahat eder; Pelikan Nakliyat firması ile her zaman çalışmalar yapmaya devam etmek istersiniz. Günümüzde birçok kişi firmayı çevresine de ivedilikle tavsiye etmektedir.

Bankamatik Taşımacılığı Hizmeti Her Nakliye Firması Tarafından Sağlanır mı?

Bankamatik taşımacılığı hizmeti günümüzde her firma tarafından sağlanmamaktadır. Sadece bazı firmalar bu hizmeti kendi bünyeleri altında sunarlar. Hizmet ayrıntıları da yine her firma için farklı ilerler. Hepsinin prosedürü de birbirinden ayrı şekilde güncellenmiştir diyebiliriz.

Bankamatik Taşımacılığı Hizmeti Ne Kadar Sürer?

Bu konudaki süreç her zaman için firmadan firmaya değişen bir durum olur. Bazı firmalar birkaç günde işlemleri bitirirken bazıları ise tek bir günde her şeyi çözer. Tabii ki anlaşmaya varmadan evvel sorular sormalı ve süreç hakkında en önemli bilgileri kesinlikle almalısınız. Bu sizin hakkınızdır.

Bankamatik Taşımacılığı İçin Nakliye Firması Seçerken İlk Neye Bakılmalıdır?

Bankamatik taşımacılığıyla alakalı firma seçimi yapılacağı zaman bakılması gereken ilk unsur her zaman için firmanın güvenilirlik düzeyi olmalıdır. Güvenilir haldeki bir firmanın daha verimli hizmet sunabileceği bilinmelidir. Kullanıcının içi rahat etmeli, bu doğrultuda bir anlaşmaya varmalıdır.

Bankamatik Taşımacılığı Hizmetine Sigorta da Dahil midir?

Taşımacılık konusunda sigorta her zaman için büyük bir öneme sahiptir. Fakat günümüzde her nakliye firması sigorta hizmeti sağlamadığı için buna uygun bir seçim yapmak gerekir. Sigorta her zaman için müşteriyi destekleyen bir prosedür olarak karşımıza çıkar; mutlaka yaptırılmalıdır.

Bankamatik Taşımacılığı Hizmeti Esnasında Herhangi Bir Kısım Zarar Görürse Ne Olur?

Bankamatik taşımacılığı hizmeti sırasında herhangi bir bölge zarar görecek olursa firma bunu karşılamalıdır. Fakat sigorta yok ise firma bu zararı karşılamakla yükümlü olmayacaktır. Kişi de tamamen bu durumları göz önünde bulundurarak en profesyonel bakış açısı ile ilerlemelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

büyükçekmece evden eve nakliyat şile evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat yeşilköy evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat zeytinburnu evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat eşya depolama ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat avcilar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat antalya evden eve nakliyat aydın evden eve nakliyat balıkesir evden eve nakliyat bodrum evden eve nakliyat bolu evden eve nakliyat evden eve nakliye fiyatları izmit evden eve nakliyat manisa evden eve nakliyat marmaris evden eve nakliyat yalova evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat uluslararası evden eve nakliyat