Kurumsal

Pelikan Nakliyat – Ofis Taşıma Nakliye Nakliyesi işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır. Bu hizmetimiz (ücretsiz) yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni yerleştirme yerinde eşyaların karmaşası önlenmiş olur. Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava balonlu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Tüm eşyalarınız yeni yerinizde bölüm (departman) ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı paketlenir.
Montaj ve Demontajları gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

TAŞIMA SİSTEMİ:

1- Planlama
2- Numaralandırma
3- Demontaj
4- Paketleme ve Yükleme
5- Form Doldurma
6- Taşıma
7- Paketleri açma
8- Montaj
9- Yerleştirme

BÜRO TAŞIMA İŞLEMİ:

Pelikan NAKLİYAT her sektörde gösterdiği başarıyı Büro taşımacılığında da göstererek büro taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle Büro taşımacılığı için expert eleman gelerek büronuzu inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Pelikan Nakliyat’ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü büro görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Pelikan Nakliyat’ın formen’i ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için büro oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadır. Tüm büro eşyaları avrupa’dan ithal pet graft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin ismi yazılır.
Tüm bu güvenli hizmete rağmen Pelikan Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan büro Pelikan Nakliyat ile direkt olarak sigorta acentesi ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü büro görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.


Unutmayınız: Gününüzün çoğunu ofisinizde veya büronuzda geçirdiğiniz için bir nebze orasıda sizin eviniz sayılır ve Ofis Taşıma ve Büro Taşıma işlemi yaptıracağınız zaman çok dikkatli ve titiz çalışma gerektirir aksi takdirde çizilmeler kırılmalar meydana gelebilir biz Sezon Nakliyat olarak 1989 yılından günümüze Nakliye Hizmeti yapmaktayız ve Uzman Kadromuz ve Ekipmanlarımızla Hizmetinizdeyiz.

SAYGILARIMIZLA
“Değişen dünyanın büyüyen gücü“ Pelikan Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti